Sensata-Crydom
Prodotto No:
84140000
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SSR RELAY SPST-NO 25A 24-280V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$104.291
$104.291
10
$99.332
$993.32
50
$94.81057
$4740.5285
100
$92.026785
$9202.6785
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Load Current | 25 A |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Output Type | AC, Zero Cross |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) x 2 |
| Voltage - Load | 24 V ~ 280 V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | GN2 |
| Package / Case | Hockey Puck |
| Mfr | Sensata-Crydom |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 4 ~ 15VDC |