Sensata-Crydom
Prodotto No:
84140810
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SSR RELAY SPST-NO 25A 24-280V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$105.906
$105.906
10
$100.8615
$1008.615
50
$96.28288
$4814.144
100
$93.451975
$9345.1975
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Load Current | 25 A |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Output Type | AC, Zero Cross |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) x 2 |
| Voltage - Load | 24 V ~ 280 V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | GN2 |
| Package / Case | Hockey Puck |
| Mfr | Sensata-Crydom |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 17 ~ 32VDC |