Belden Inc.
Prodotto No:
8442 0601000
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CABLE SPKR 2CON 22AWG CHRM 1000'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$571.596
$571.596
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Usage | Audio, Control, Instrumentation |
| Cable Type | Speaker |
| Shield Type | - |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0250" (0.635mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ratings | - |
| Series | Classics |
| Shield Coverage | - |
| Length | 1000.0' (304.8m) |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Mfr | Belden Inc. |
| Conductor Strand | 7/30 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket Color | Chrome |
| Features | - |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.170" (4.32mm) |
| Base Product Number | 8442 |
| Number of Conductors | 2 (1 Pair Twisted) |