Belden Inc.
Prodotto No:
8458 060500
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CABLE 15COND 22AWG CHROME 50'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$145.54
$145.54
2
$138.6905
$277.381
5
$130.131
$650.655
10
$123.28245
$1232.8245
20
$117.289375
$2345.7875
50
$111.29649
$5564.8245
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Usage | Audio, Control, Instrumentation |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | - |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0400" (1.016mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Shield Coverage | - |
| Length | 50.00' (15.24m) |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Mfr | Belden Inc. |
| Conductor Strand | 7/30 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket Color | Chrome |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.315" (8.00mm) |
| Number of Conductors | 15 |