Crouzet
Prodotto No:
84870200
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONTROL LIQ LEV 24-240VAC/DC DIN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$88.5115
$88.5115
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 50°C |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Output Type | Relay |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Weight | 0.199 lb (90.26 g) |
| Series | ENR |
| Sensitivity | 5kOhm ~ 100kOhm |
| Type | High/Low Level |
| Voltage - Supply | 24 ~ 240VAC/DC |
| Mfr | Crouzet |
| Distance - Control To Sensor (Max) | 100m |
| Features | Adjustable Sensitivity |
| Package | Bulk |
| Contact Rating @ Voltage | 8A @ 240VAC |