Crouzet
Prodotto No:
84870504
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CONTROL LIQ LEV 230VAC DIN RAIL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Output Type | Relay (2) |
| Mounting Type | Chassis Mount, DIN Rail |
| Product Status | Obsolete |
| Contact Form | SPDT (2 Form C) |
| Weight | 0.617 lb (279.87 g) |
| Series | FN |
| Sensitivity | 5kOhm ~ 100kOhm |
| Type | High/Low Level |
| Voltage - Supply | 230VAC |
| Mfr | Crouzet |
| Distance - Control To Sensor (Max) | - |
| Features | Alarm High/Low - Contact |
| Package | Bulk |
| Contact Rating @ Voltage | 8A @ 250VAC |