Crouzet
Prodotto No:
84870700
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONTROL LIQ LEV 24-240VAC/DC DIN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$105.1175
$105.1175
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 50°C |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Output Type | Relay |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Weight | 0.254 lb (115.21 g) |
| Series | C-Lynx HNM |
| Sensitivity | 250Ohm ~ 1MOhm |
| Type | High/Low Level |
| Voltage - Supply | 24 ~ 240VAC/DC |
| Mfr | Crouzet |
| Distance - Control To Sensor (Max) | 100m |
| Features | Delay Timer |
| Package | Bulk |
| Contact Rating @ Voltage | 5A @ 250VDC |