Crouzet
Prodotto No:
84870720
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONTROL LIQ LEV 24-240VAC/DC DIN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -20°C ~ 50°C |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Output Type | Relay |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Obsolete |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Weight | 0.176 lb (79.83 g) |
| Series | C-Lynx MNS |
| Sensitivity | - |
| Type | Constant Level |
| Voltage - Supply | 24 ~ 240VAC/DC |
| Mfr | Crouzet |
| Distance - Control To Sensor (Max) | 100m |
| Features | Delay Timer |
| Package | Bulk |
| Contact Rating @ Voltage | 5A @ 250VDC |