Crouzet
Prodotto No:
84873004
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
EWS2 PHASE MONITOR
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -20°C ~ 50°C |
| Trip Status | Energized High |
| Output Type | Relay |
| Delay Time | No Delay |
| Circuit | DPDT (2 Form C) |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Series | EWS2 |
| Type | Phase Loss, Phase Sequence |
| Trip Range | 200 ~ 500V AC |
| Voltage - Supply | 250 ~ 440VAC |
| Mfr | Crouzet |
| Package | Bulk |
| Contact Rating @ Voltage | 8A @ 250VAC |