Crouzet
Prodotto No:
84873012
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CONTROL RELAY PHASE 3X400VAC DIN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Trip Status | - |
| Output Type | Relay |
| Delay Time | 0.2 Sec ~ 10 Sec |
| Circuit | DPDT (2 Form C) |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Obsolete |
| Series | FW |
| Type | Phase Loss, Phase Sequence, Voltage Sensing AC |
| Trip Range | 320 ~ 460V AC |
| Voltage - Supply | 400VAC |
| Mfr | Crouzet |
| Package | Bulk |
| Contact Rating @ Voltage | 8A @ 250VAC |