Crouzet
Prodotto No:
84873020
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
RELAY MONITOR 3PHASE 208-480V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -20°C ~ 50°C |
| Trip Status | Energized High |
| Output Type | Relay |
| Delay Time | 0.1 Sec ~ 10 Sec |
| Circuit | SPDT (1 Form C) |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Obsolete |
| Series | C-Lynx |
| Type | Phase Loss, Phase Sequence |
| Trip Range | 183 ~ 528V AC |
| Voltage - Supply | 208 ~ 480VAC |
| Mfr | Crouzet |
| Package | Bulk |
| Contact Rating @ Voltage | 5A @ 250VAC |