Vector Electronics
Prodotto No:
84P44
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BREADBRD PREPUNCHED INSULAT NPTH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Material | - |
| Size / Dimension | 8.50" L x 4.50" W (215.9mm x 114.3mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Series | Vectorbord® |
| Circuit Pattern | - |
| Mfr | Vector Electronics |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Plating | Non-Plated Through Hole (NPTH) |
| Proto Board Type | Breadboard, Prepunched Insulating |
| Hole Diameter | 0.042" (1.07mm) |
| Package | Box |
| Edge Contacts | - |
| Board Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |