Analog Devices Inc.
Prodotto No:
8503003YC
Produttore:
Pacchetto:
14-CDIP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
VREF, THIN FILM (AD2702SD)
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
4
$76.608
$306.432
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 150µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Tolerance | - |
| Current - Output | 5 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 17mA |
| Temperature Coefficient | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-CDIP |
| Reference Type | Series |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Series | - |
| Package / Case | 14-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 10V |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 13.5V ~ 16.5V |
| Base Product Number | 8503003 |