Belden Inc.
Prodotto No:
8505 004100
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
HOOK-UP STRND 26AWG YELLOW 100'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$80.0185
$80.0185
10
$79.515
$795.15
25
$74.51344
$1862.836
50
$70.5128
$3525.64
100
$67.51232
$6751.232
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.010" (0.25mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 26 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-16878/1 Type B |
| Length | 100.0' (30.5m) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | Belden Inc. |
| Conductor Strand | 7/34 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Yellow |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.039" (0.99mm) |
| Base Product Number | 8505 |