Talema Group LLC
Prodotto No:
85245ZZ-P2S2SC
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
1500VA HIGH ISOLATION MEDICAL GR
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$272.6785
$272.6785
10
$253.20255
$2532.0255
25
$243.4641
$6086.6025
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Center Tap | Yes |
| Termination Style | PC Pin |
| Height - Seated (Max) | 90.00mm |
| Voltage - Primary | 100V, 120V, 200V, 240V |
| Voltage - Isolation | 4500V |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 6.25A |
| Primary Winding(s) | Dual, Multiple Taps |
| Series | - |
| Power - Max | 750VA |
| Mfr | Talema Group LLC |
| Package | Bulk |
| Voltage - Secondary (Full Load) | 120V |