Renesas
Prodotto No:
854110AKILF
Produttore:
Pacchetto:
32-VFQFPN (5x5)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
854110AKILF - Clock Buffer 2:10
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 2:10 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 32-VFQFPN (5x5) |
| Series | - |
| Input | LVDS, LVPECL |
| Type | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.375V ~ 2.625V |
| Output | LVDS |
| Mfr | Renesas |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 200 MHz |