WAGO Corporation
Prodotto No:
855-2701/064-001
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CURR SENSE XFMR 64A CHAS MNT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Frequency Range | 50Hz ~ 60Hz |
| Current Ratio | - |
| Termination Style | Terminal Block |
| Height - Seated (Max) | 1.823" (46.30mm) |
| Current Rating (Amps) | 64 A |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 1.063" L x 0.906" W (27.00mm x 23.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | - |
| Series | - |
| Type | Non-Invasive (Solid Core) |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Turns Ratio - Primary:Secondary | - |
| Package | Box |
| ET (Volt-Time) | - |