WAGO Corporation
Prodotto No:
855-305/200-501
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CURR SENSE XFMR 200A CHAS MNT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$87.0675
$87.0675
10
$73.321
$733.21
25
$68.73858
$1718.4645
100
$66.447275
$6644.7275
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Frequency Range | 50Hz ~ 60Hz |
| Current Ratio | - |
| Termination Style | Terminal Block |
| Height - Seated (Max) | 3.173" (80.60mm) |
| Current Rating (Amps) | 200 A |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 2.362" L x 1.378" W (60.00mm x 35.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | - |
| Series | - |
| Type | Non-Invasive (Solid Core) |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Turns Ratio - Primary:Secondary | - |
| Package | Box |
| ET (Volt-Time) | - |