WAGO Corporation
Prodotto No:
857-409
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
ISOLATION AMPLIFIER; BIPOLAR CUR
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$449.8535
$449.8535
10
$443.6101
$4436.101
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Input Type | Current, Voltage |
| Termination Style | Spring Terminal |
| Output Range | ±20mA, ±10V (Configurable) |
| Output Type | Current, Voltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Series | 857 |
| Type | Isolation Amplifier |
| Voltage - Supply | 24VDC |
| Input Range (Additional) | 0 ~ 1MOhm |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Isolation | 3000V (Test) |
| Features | - |
| Input Range (Current, Voltage) | ±20mA, ±10V (Configurable) |
| Package | Bag |