WAGO Corporation
Prodotto No:
857-531
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
JUMPFLEX TRANSDUCER; THRESHOLD V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$252.8045
$252.8045
10
$243.2988
$2432.988
25
$237.59614
$5939.9035
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Input Type | Current, Voltage |
| Termination Style | Spring Terminal |
| Output Range | - |
| Output Type | - |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Series | 857 |
| Type | - |
| Voltage - Supply | 24VDC |
| Input Range (Additional) | 0 ~ 100kOhm |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Isolation | 2500V (Test) |
| Features | - |
| Input Range (Current, Voltage) | ±20mA, 0 ~ 30V (Configurable) |
| Package | Bag |