8L01-24-011
Coto Technology
Prodotto No:
8L01-24-011
Produttore:
Coto Technology
Descrizione:
RELAY REED SPST 500MA 24V
In magazzino : 164
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Switching Voltage 200VAC, 200VDC - Max
Contact Rating (Current) 500 mA
Termination Style PC Pin
Coil Current 11 mA
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 2.15 kOhms
Product Status Active
Must Release Voltage 2 VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Seal Rating -
Series 8L
Operate Time 0.5 ms
Mfr Coto Technology
Contact Material -
Coil Voltage 24VDC
Must Operate Voltage 19.2 VDC