8L61-12-111
Coto Technology
Prodotto No:
8L61-12-111
Descrizione:
RELAY REED SPDT 250MA 12V
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Switching Voltage 100VAC, 100VDC - Max
Contact Rating (Current) 250 mA
Termination Style J Lead
Coil Current 24 mA
Mounting Type Surface Mount
Coil Resistance 500 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 1 VDC
Contact Material -
Coil Voltage 12VDC
Must Operate Voltage 9.6 VDC