Casa / Oscillators / 8NJ-161.1328MDJ-T
minImg
8NJ-161.1328MDJ-T
TXC CORPORATION
Prodotto No:
8NJ-161.1328MDJ-T
Descrizione:
XTAL OSC XO 161.1328MHZ 1.8V CMS
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.033" (0.83mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 22mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 161.1328 MHz