Casa / Crystals / 8Q-24.000MDDQ-T
minImg
8Q-24.000MDDQ-T
TXC CORPORATION
Prodotto No:
8Q-24.000MDDQ-T
Descrizione:
CRYSTAL 24MHZ 10PF SMD
In magazzino : 5725
Guida per l'utente
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 24 MHz