Casa / Crystals / 8Q-26.000MAAC-T
minImg
8Q-26.000MAAC-T
TXC CORPORATION
Prodotto No:
8Q-26.000MAAC-T
Produttore:
TXC CORPORATION
Descrizione:
CRYSTAL 26MHZ 9PF SMD
In magazzino : 3000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Load Capacitance 9pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Ratings -
Series 8Q
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 26 MHz