Casa / Crystals / 8Q-26.000MAAV-T
minImg
8Q-26.000MAAV-T
TXC CORPORATION
Prodotto No:
8Q-26.000MAAV-T
Descrizione:
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
In magazzino : 3000
Guida per l'utente
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 26 MHz