Casa / Crystals / 8Y-24.000MAAJ-T
minImg
8Y-24.000MAAJ-T
TXC CORPORATION
Prodotto No:
8Y-24.000MAAJ-T
Descrizione:
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
In magazzino : 63983
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 24 MHz