Casa / Crystals / 8Y-27.120MAAV-T
minImg
8Y-27.120MAAV-T
TXC CORPORATION
Prodotto No:
8Y-27.120MAAV-T
Descrizione:
CRYSTAL 27.1200MHZ 8PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 27.12 MHz