Casa / Crystals / 8Z-19.200MAAJ-T
minImg
8Z-19.200MAAJ-T
TXC CORPORATION
Prodotto No:
8Z-19.200MAAJ-T
Descrizione:
CRYSTAL 19.2000MHZ 18PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 19.2 MHz