Schneider Electric
Prodotto No:
9007AW36
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
LIMIT SWITCH, 9007, 600 VAC 15AM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$281.8365
$281.8365
10
$263.04645
$2630.4645
25
$249.89408
$6247.352
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Position | - |
| Operating Temperature | -18°C ~ 85°C |
| Release Force | - |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Actuator Type | Roller Plunger |
| Current Rating (Amps) | 15A (AC), 500mA (DC) |
| Circuit | SPDT (DB/DM) |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Mechanical Life | - |
| Product Status | Active |
| Series | 9007AW |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Operating Force | - |
| Overtravel | - |
| Voltage Rating - AC | 120 V |
| Electrical Life | - |
| Mfr | Schneider Electric |
| Pretravel | - |
| Features | - |
| Package | Box |
| Differential Travel | - |