Casa / Heat Sinks / 901-10-2-18-2-B-0
minImg
901-10-2-18-2-B-0
Wakefield-Vette
Prodotto No:
901-10-2-18-2-B-0
Produttore:
Wakefield-Vette
Descrizione:
HEAT SINK PIN FIN 10X10MM CLIP
Guida per l'utente
Shape Square, Pin Fins
Material Aluminum
Product Status Active
Fin Height 0.693" (17.60mm)
Series 901
Thermal Resistance @ Forced Air Flow 5.97°C/W @ 200 LFM
Type Top Mount
Length 0.394" (10.00mm)
Mfr Wakefield-Vette
Thermal Resistance @ Natural 11.40°C/W
Material Finish Black Anodized
Package Box
Attachment Method Push Pin
Width 0.394" (10.00mm)