Casa / Heat Sinks / 901-19-2-15-2-B-0
minImg
901-19-2-15-2-B-0
Wakefield-Vette
Prodotto No:
901-19-2-15-2-B-0
Descrizione:
HEAT SINK PIN FIN 19X19MM CLIP
Product Status Active
Fin Height 0.575" (14.60mm)
Series 901
Thermal Resistance @ Forced Air Flow 6.30°C/W @ 200 LFM
Type Top Mount
Length 0.748" (19.00mm)
Mfr Wakefield-Vette
Thermal Resistance @ Natural 12.10°C/W
Attachment Method Push Pin
Width 0.748" (19.00mm)