Casa / Heat Sinks / 902-21-2-28-2-B-0
minImg
902-21-2-28-2-B-0
Wakefield-Vette
Prodotto No:
902-21-2-28-2-B-0
Produttore:
Wakefield-Vette
Descrizione:
HEAT SINK PIN FIN 21X21MM CLIP
Guida per l'utente
Shape Square, Pin Fins
Material Aluminum
Product Status Active
Fin Height 1.087" (27.60mm)
Series 902
Thermal Resistance @ Forced Air Flow 4.55°C/W @ 200 LFM
Type Top Mount
Length 0.827" (21.00mm)
Mfr Wakefield-Vette
Thermal Resistance @ Natural 9.98°C/W
Material Finish Black Anodized
Package Box
Attachment Method Push Pin
Width 0.827" (21.00mm)