Casa / Heat Sinks / 907-33-2-12-2-B-0
minImg
907-33-2-12-2-B-0
Wakefield-Vette
Prodotto No:
907-33-2-12-2-B-0
Produttore:
Wakefield-Vette
Descrizione:
HEAT SINK PIN FIN 33X33MM CLIP
Guida per l'utente
Shape Square, Pin Fins
Material Aluminum
Product Status Active
Fin Height 0.457" (11.60mm)
Series 907
Thermal Resistance @ Forced Air Flow 3.32°C/W @ 200 LFM
Type Top Mount
Length 1.299" (33.00mm)
Mfr Wakefield-Vette
Thermal Resistance @ Natural 10.40°C/W
Material Finish Black Anodized
Package Box
Attachment Method Push Pin
Width 1.299" (32.99mm)