Belden Inc.
Prodotto No:
9116 0101000
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CABLE COAX 18 AWG 50'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$15.333
$15.333
2
$14.5635
$29.127
5
$13.6458
$68.229
10
$12.9561
$129.561
20
$12.3424
$246.848
50
$11.57575
$578.7875
100
$11.03919
$1103.919
200
$10.502535
$2100.507
500
$9.965899
$4982.9495
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Usage | CATV |
| Cable Type | Coaxial |
| Dielectric Material | Foam Polyethylene (FPE) |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Shield Material | Aluminum |
| Dielectric Diameter | 0.180" (4.57mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| VoP, Velocity of Propagation | 83 |
| Series | - |
| Shield Coverage | 100%, 60% |
| Cable Group | RG-6 |
| Length | 50.0' (15.24m) |
| Mfr | Belden Inc. |
| Conductor Strand | Solid |
| Conductor Material | Steel, Copper Coated |
| Jacket Color | Black |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Impedance | 75 Ohms |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.270" (6.86mm) |