924217-24-19-I
3M
Prodotto No:
924217-24-19-I
Descrizione:
CONN HDR 19POS 0.1 STACK T/H
Guida per l'utente
Number of Rows 1
Number of Positions 19
Color Black
Length - Post (Mating) 0.238" (6.045mm)
Length - Overall Pin 0.728" (18.500mm)
Mfr 3M
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.380" (9.652mm)
Length - Tail 0.110" (2.800mm)