951434-8061106-AR
3M
Prodotto No:
951434-8061106-AR
Descrizione:
CONN HDR 34POS 0.079 STACK T/H
Guida per l'utente
Number of Rows 2
Number of Positions 34
Color Black
Length - Post (Mating) 0.232" (5.900mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Length - Overall Pin 0.543" (13.800mm)
Mfr 3M
Pitch 0.079" (2.00mm)
Length - Stack Height 0.201" (5.100mm)
Length - Tail 0.110" (2.800mm)