Casa / Heat Sinks / 960-19-18-S-AB-0
minImg
960-19-18-S-AB-0
Wakefield-Vette
Prodotto No:
960-19-18-S-AB-0
Descrizione:
HEATSINK 19X18MM SIDE PUSH PIN
Product Status Active
Fin Height 0.709" (18.00mm)
Series 960
Thermal Resistance @ Forced Air Flow 5.80°C/W @ 200 LFM
Type Top Mount
Length 0.748" (19.00mm)
Attachment Method Push Pin
Width 0.748" (19.00mm)