Casa / Heat Sinks / 960-23-23-S-AB-0
minImg
960-23-23-S-AB-0
Wakefield-Vette
Prodotto No:
960-23-23-S-AB-0
Descrizione:
HEATSINK 23X23MM SIDE PUSH PIN
Product Status Active
Fin Height 0.905" (23.00mm)
Series 960
Thermal Resistance @ Forced Air Flow 3.70°C/W @ 200 LFM
Type Top Mount
Length 0.906" (23.00mm)
Attachment Method Push Pin
Width 0.906" (23.00mm)