Casa / Heat Sinks / 960-27-18-S-AB-0
minImg
960-27-18-S-AB-0
Wakefield-Vette
Prodotto No:
960-27-18-S-AB-0
Descrizione:
HEATSINK 27X18MM SIDE PUSH PIN
In magazzino : 42
Product Status Active
Fin Height 0.709" (18.00mm)
Series 960
Thermal Resistance @ Forced Air Flow 3.70°C/W @ 200 LFM
Type Top Mount
Length 1.063" (27.00mm)
Attachment Method Push Pin
Width 1.063" (27.00mm)