Casa / Heat Sinks / 960-29-12-S-AB-0
minImg
960-29-12-S-AB-0
Wakefield-Vette
Prodotto No:
960-29-12-S-AB-0
Descrizione:
HEATSINK 29X12MM SIDE PUSH PIN
In magazzino : 402
Product Status Active
Fin Height 0.472" (12.00mm)
Series 960
Thermal Resistance @ Forced Air Flow 5.30°C/W @ 200 LFM
Type Top Mount
Length 1.142" (29.00mm)
Attachment Method Push Pin
Width 1.142" (29.00mm)