Casa / Heat Sinks / 960-31-18-S-AB-0
minImg
960-31-18-S-AB-0
Wakefield-Vette
Prodotto No:
960-31-18-S-AB-0
Descrizione:
HEATSINK 31X18MM SIDE PUSH PIN
In magazzino : 79
Product Status Active
Fin Height 0.709" (18.00mm)
Series 960
Thermal Resistance @ Forced Air Flow 3.40°C/W @ 200 LFM
Type Top Mount
Length 1.220" (31.00mm)
Attachment Method Push Pin
Width 1.220" (31.00mm)