964-NWR24H-NRO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
964-NWR24H-NRO
Descrizione:
PMI 10-23-2015
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.29" (7.37mm)
Millicandela Rating 2800mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Red
Type LED
Voltage 24V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Red
Wavelength - Peak 634nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 17mA
Lens Size 9.90mm Dia