964-NWW12H-O
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
964-NWW12H-O
Descrizione:
PMI .290" 12V FLAT WHITE
Guida per l'utente
Lens Transparency -
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.29" (7.37mm)
Millicandela Rating 6150mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color White, Cool
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 9.90mm Dia