99M0111-22-0
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
99M0111-22-0
Descrizione:
HOOK-UP DLSTRND 22AWG BLK FEET
Guida per l'utente
Operating Temperature 120°C
Cable Type Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Thickness 0.006" (0.15mm)
Jacket (Insulation) Material Polyester
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Ratings -
Series -
Length Enter Number of Feet in Order Quantity
Voltage 600V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/0.0059"
Conductor Material Copper, Tinned
Features -
Jacket Color Black
Package Digi-Spool®, Continuous Spool
Spool Size 6562.0' (2000.0m)
Jacket (Insulation) Diameter 0.047" (1.19mm)