99M0111-24-6
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
99M0111-24-6
Descrizione:
HOOK-UP DL WALL STRND 24AWG BLU
Guida per l'utente
Operating Temperature 120°C
Cable Type Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Thickness 0.006" (0.15mm)
Jacket (Insulation) Material Polyester
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Length -
Voltage 600V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/0.0047"
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.041" (1.04mm)