99M0211-22-2L
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
99M0211-22-2L
Descrizione:
HOOK-UP DL WALL STRND 22AWG RED
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Cable Type Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Thickness 0.010" (0.25mm)
Jacket (Insulation) Material Polyester
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Ratings -
Series -
Length -
Voltage 600V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/0.0059"
Conductor Material Copper, Tinned
Features -
Jacket Color Red
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.054" (1.37mm)