9C06031A9103JLHFT
YAGEO
Prodotto No:
9C06031A9103JLHFT
Descrizione:
RES SMD 910K OHM 5% 1/10W 0603
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0603
Resistance 910 kOhms
Series 9C
Power (Watts) 0.1W, 1/10W