9C12063A39R0JLHFT
YAGEO
Prodotto No:
9C12063A39R0JLHFT
Descrizione:
RES SMD 39 OHM 5% 1/4W 1206
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1206
Resistance 39 Ohms
Series 9C
Power (Watts) 0.25W, 1/4W