Sanyo Denki America Inc.
Prodotto No:
9G0912P2A011
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
92X32MM 12V,HIGH PERF.,RBLS DC T
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Air Flow | - |
| Noise | 44.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Current Rating (Amps) | 0.550A |
| Approval Agency | - |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Size / Dimension | Square - 92mm L x 92mm H |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 10.8 ~ 13.2VDC |
| Weight | - |
| RPM | 4300 RPM |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Material - Blade | Plastic |
| Series | San Ace 92 |
| Mfr | Sanyo Denki America Inc. |
| Material - Frame | Plastic |
| Features | Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach) |
| Package | Box |
| Width | 32.00mm |